Привітання з нагоди 77-ї річниці з Дня визволення Красноградщини від фашистських загарбників!

Дата: 18.09.2020 14:31

Шановні мешканці громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди 77-ї річниці з Дня визволення Красноградщини від фашистських загарбників!
Початок вересня назавжди увійшов в історію, як уособлення вдячної пам’яті про великий подвиг визволителів, які ціною власного життя забезпечили можливість майбутнім поколінням мирно жити і працювати. Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках, самовіддано працював в тилу та розбудовував свій край. Імена героїв зберігають пам’ятники, обеліски, меморіальні дошки, назви багатьох вулиць. Але найголовніше – це пам’ять про мужність та героїзм, проявлений ними в воєнні роки, яка живе в наших серцях та спогадах.
Щиро вітаємо мешканців громади зі святом! Бажаємо здоров’я і добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.
Нехай квітне і розвивається наша громада, а життя кожної родини буде сповнене радістю, благополуччям та впевненістю у завтрашньому дні!