Привітання з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля

Дата: 25.09.2020 16:28

Шановні вихователі та працівники закладів дошкільної освіти громади!

У цей осінній святковий день прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля.
Чуйні і добрі, працьовиті і турботливі, досвідчені і творчі, всі хто, опікується вихованням наймолодших мешканців Наталинської об’єднаної територіальної громади.
Вам довіряють найцінніше, що може бути у людини – дітей. Ви не лише натхненно працюєте над вихованням майбутнього покоління, ви даруєте їм свою любов, турботу і тепло.
Ваші вихованці відчувають добре ставлення до себе. І, повірте, з теплотою в серці, будуть згадувати роки, проведені поряд з вами. Ваш щоденний внесок у виховання та розвиток наших дітей - безцінний.
Бажаємо дружній освітянській родині завжди сонячної погоди, щирих усмішок і гарного настрою.
Нехай у вашому житті кожен день буде сповненим світлих почуттів та позитивних емоцій! Здоров’я вам, натхнення та позитиву в роботі!
Нехай все задумане здійсниться, а креативні знахідки та творчі задуми реалізуються.