Хід виконання будівельно-монтажних робіт в Наталинському ліцеї

Дата: 08.10.2020 14:13

08 жовтня 2020 року представники робочої групи Міністерства розвитку громад та територій України, т.в.о. директора Департаменту Андрій КУДРЯШОВ, за участі Наталинського сільського голови Віолети БОРОВСЬКОЇ з керівним складом підрядників перевірили хід виконання будівельно-монтажних робіт в Наталинському ліцеї.
Робоча комісія відмітила, що всі технологічні процеси будівництва дотримуються, але були виявлені несуттєві зауваження. Підрядник зобов’язався усунути їх в найкоротші терміни.
Комісія зазначила, що роботи з благоустрою території виконуються стрімкими темпами, цьому сприяють і погодні умови.
Наразі встановлюється паркан по межі земельної ділянки. Триває улаштування підпірної стіни, що буде утримувати ґрунт між будівлею ліцею та спортивним ядром. Виконуються роботи з укладки поліуретанових плит на баскетбольному полі та біговій доріжці.
Розпочаті роботи з оздоблення фасаду прибудови.