Привітання з Днем захисника України

Дата: 14.10.2020 10:03

Прийміть найщиріші побажання і вітання з Днем захисника України – святом мужності, честі й доблесті, стійкості та патріотизму.
Це свято не лише чоловіків, це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину.
Вітаємо захисників-нащадків козацького роду, які продовжують славні традиції українського воїнства, головні серед яких – патріотизм, мужність, любов до нашої землі. Ви завжди будете з честю нести високе звання захисника України.
Сердечно бажаємо вам міцного козацького здоров’я, щастя, життєвих гараздів, злагоди, миру і спокою.
Нехай любов до рідного краю й людська шана надихають вас на нові звершення у почесній і благородній справі – служіння народові України!