Урочисте відкриття оновленого музею історії села Кобзівка

Дата: 10.11.2020 12:35

10 листопада 2020 року, з нагоди 240-річниці з дня заснування села, відбулося урочисте відкриття оновленого музею історії села Кобзівка, який знаходиться в будівлі Кобзівської гімназії.

Музей засновано 07 листопада 1987 року за рішенням педагогічної ради навчального закладу та офіційно зареєстрований у Міністерстві освіти і науки України.

Сьогодні, після реконструкції, це сучасний музей історичного профілю, який складається із п’яти підрозділів: «Виникнення села», «Утворення і розвиток колгоспів», «Вони захищали Батьківщину», «Відбудова села», та розділ, присвячений Герою України І.М. Гулому, який очолював сільське господарство села з 1977 року та був його беззмінним керівником 36 років.

Відкриття музею – знакова подія для села, адже для достойного майбутнього дуже важливо зберігати пам’ять про минуле, шанувати своїх предків та цінувати історію рідної землі. Це дає можливість увіковічнити пам’ять про його минуле та земляків для прийдешніх поколінь.