Нарада з приводу зовнішнього електропостачання Наталинського ліцею

Дата: 17.11.2020 14:58

Наталинський сільський голова Віолета Боровська з начальником АТ «Харківобленерго» Красноградського РВ Романом Ждановим та представниками підрядної організації провели нараду з приводу зовнішнього електропостачання Наталинського ліцею. На завершальному етапі прокладання нової лінії електропостачання та реконструкція трансформаторної підстанції.
В ході спілкування було вирішено низку організаційних, технічних питань щодо монтажу системи електропостачання та перепідключення, а також оформлення відповідної документації з питання вводу в дію нової мережі.
По завершенню робіт значною мірою збільшиться потужність електромережі у будівлі Наталинського ліцею.