Встановлено вузол комерційного обліку теплової енергії системи теплопостачання

Дата: 18.11.2020 13:13

Дотримання оптимального температурного режиму в закладах освіти – запорука збереження здоров`я школярів.
В Наталинському ліцеї 23 жовтня 2020 року включено теплопостачання в існуючій будівлі школи, а з сьогоднішнього дня запущено опалення і у прибудові. У тепловому пункті закладу встановлено вузол комерційного обліку теплової енергії системи теплопостачання.
Встановлення лічильника тепла вигідно не тільки за рахунок різниці між розрахунковою та фактичною спожитою енергією, а й за рахунок мінімізованих втрат в магістралях теплопостачальної організації.
У наш час, коли про економію енергоресурсів говорять все частіше і частіше, фінансова складова є пріоритетною, тому впровадження приладів обліку тепла для проведення фінансових розрахунків між споживачем і постачальником вважається важливим як ніколи раніше.