Демонтаж пожежних резервуарів та впорядкування території колишнього будинку культури в с. Наталине

Дата: 24.11.2020 18:26

На завершальному етапі роботи з демонтажу пожежних резервуарів та впорядкування території колишнього будинку культури в с. Наталине.
Розібрано пожежний резервуар та вивезено сміття. Проведені роботи по рекультивації майданчика, на якому був розташований пожежний резервуар. Виконані робот по засипці будівельних матеріалів котловану під колишнім будинком культури.
Спеціалізована техніка провела ущільнення та розчистку прилеглого майданчика від каміння та щебеню. Підготовлено котлован до завершення робіт з рекультивації території.
Наталинський сільський голова Віолета Боровська разом із начальником Наталинського ПЖКГ Ольгою Худаш оглянули результати проведених робіт з демонтажу пожежного резервуару та благоустрою колишнього сільського будинку культури с. Наталине.
Завершальна фаза – засипка ґрунта.