Вшанування учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2020 09:59

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Наталинської територіальної громади!
Минуло 34 роки від дня однієї з найбільших катастроф України - аварії на Чорнобильській АЕС, аварії, до якої ніхто не був готовий. І так сталося, що саме ліквідатори стали першими, хто кинувся на приборкання радіаційної стихії ціною власного здоров’я та життя.
14 грудня, в день завершення будівництва саркофага над четвертим блоком АЕС ми вшановуємо відважних ліквідаторів, які є поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто відійшов у небуття.
Висловлюємо щиру подяку за ваш неоціненний подвиг, героїзм і мужність. Ви відважно кинулися до боротьби, аби усунути наслідки аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак.
Ми у невідплатному боргу перед вами.
Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, бажаємо вам і вашим близьким міцного здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років!