Привітання Володимира ПТИШНИКА з обранням головою Красноградської районної ради

Дата: 15.12.2020 13:10

Щиро вітаємо Володимира ПТИШНИКА з обранням головою Красноградської районної ради.
Перед органами місцевого самоврядування постають складні завдання, пов'язані із численними викликами сьогодення.
Переконані, що відповідальність і щира зацікавленість долею Харківщини стане надійною опорою в процесі втілення у життя перетворень, спрямованих на підвищення ролі самоврядування на території району й формування нових підходів у щоденній копіткій роботі.
Тож, хай ваша активна життєва позиція, прогресивні ідеїй вміння знаходити спільну мову з людьми, ефективно взаємодіяти з іншими гілками влади дозволять успішно працювати на благо, сприяти реалізації корисних ініціатив.
Бажаємо міцного здоров'я, невичерпної енергії, здійснення глибокодумних планів і рішень.
Хай підтримка громади буде надійним стимулом для роботи впродовж каденції в ім'я сталого розвитку й процвітання Красноградщини.
З повагою,Наталинський сільський голова Олена ТРЕТЯК, перший заступник Салех НАГІЄВ та заступники Олександр ЛЕБЕДЕНКО та Михайло ЗІНЧЕНКО