День Святого Миколая - початок новорічно - різдвяних свят!

День Святого Миколая - свято, з якого починається новорічно – різдвяна пора. Особливо наближення цього свята чекають діти, бо вони вірять, що Святий Миколай здійснює всі найзаповітніші мрії та бажання.
Напередодні свята Наталинський сільський голова Олена ТРЕТЯК відвідала дошкільний підрозділ Наталинського ліцею та привітала дітлахів зі святом. Побажала їм міцного здоров’я, щирих усмішок, радісних емоцій та веселих новорічних свят!
В садочку панувала по-справжньому чарівна атмосфера. Вихованці закладу підготували тематичні вірші, пісні та танці.
Кульмінацією свята стали солодкі подарунки від Святого Миколая.
Не оминув Миколай й всі інші заклади освіти громади. Кожен отримав свій подарунок та поринув у святкову передноворічну атмосферу.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису