Комунальне некомерційне підприємство «Красноградська центральна районна лікарня» інформує

Дата: 18.01.2021 13:02

Комунальне некомерційне підприємство «Красноградська центральна районна лікарня» на виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня від 16 січня 2021 року № 2 інформує про розміщення пункту забору біологічного матеріалу для проведення лабораторних досліджень на COVID-19 для пацієнтів, які госпіталізуються на стаціонарне лікування, на території КНП «Красноградська ЦРЛ»:  м. Красноград, вул. Шиндлера,87, хірургічний корпус, 2 поверх.
З мапою пунктів забору біологічного матеріалу для проведення лабораторних досліджень на гостру респіраторну хворобу СОVID-19 можна ознайомитися за посиланням на аналітичні панелі (дашборди) МОЗ України:https://app.powerbi.com/view?