Самовіддана праця на користь громади

Дата: 25.01.2021 12:55

Наталинська сільська рада висловлює щиру вдячність за співпрацю поліцейському офіцеру громади Анатолію ЩАБЕЛЬКУ, який взяв активну участь у соціальному супроводі сім‘ї з села Улянівка, котра минулого тижня постраждала від пожежі та опинилася в тяжких життєвих обставинах.
Ним особисто спільно з начальником служби у справах дітей Наталією ТАРАН і спеціалістами соціального захисту населення сільської ради дана родина щоденно відвідувалася, вирішувалися побутові проблеми постраждалих, доставлялася допомога у вигляді продуктів харчування, одягу та речей першої необхідності.
Дякуємо Анатолію Олексійовичу за небайдужість до проблем мешканців громади, професіоналізм і відданість своїй справі!