День народження святкує начальник Красноградського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Сергій ПАВЛЕНКО

Дата: 04.02.2021 08:15

Наталинська сільська рада вітає з Днем народження начальника Красноградського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Сергія ПАВЛЕНКА.
У цей світлий день зичимо, щоб Ваш дім завжди був наповнений вірою, надією та любов’ю. Хай ваше життя буде наповнене щирими посмішками рідних і друзів, а нестримна енергія завжди буде надійною запорукою успішної реалізації сміливих планів. Здоров'я, миру та усього доброго Вам і Вашій родині!