Вітання з Днем народження начальника управління Державної казначейської служби України в Красноградському районі Вікторії ДЕМЧЕНКО

Дата: 27.02.2021 06:00

Наталинська сільська рада вітає з Днем народження начальника управління Державної казначейської служби України в Красноградському районі Вікторію ДЕМЧЕНКО.
Вікторіє Михайлівно, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпного оптимізму, натхнення та підтримки у всіх починаннях. Нехай кожен новий день Вашого життя буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення! Нехай Ваш життєвий і професійний шлях буде наповнений новими злетами та досягненнями!