Державна служба зайнятості інформує

Дата: 16.02.2021 15:40

Державна служба зайнятості повідомляє, що українським громадянам надана можливість тимчасового працевлаштування на ринку праці Держави Ізраїль в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, яка укладена між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в будівельній галузі на ринку праці Держави Ізраїль.

Відповідно до Угоди визначено 4 сфери для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі:

опалубник - будівельні роботи (промислове будівництво, обробка деревини), обов'язковим є вміння читати плани будівництва;

арматурник - робота з металом, обов’язковим є вміння читати плани будівництва;

лицювальник – плиточник (покриття стін та підлоги керамічною плиткою);

штукатур (штукатурні роботи).

Основні вимоги до кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі?

1. Володіння професійними навиками зайнятості, досвідом і високим рівнем здібностей в одній або декількох з визначених професій;

2. Є громадянином України;

3. Вік 25-50 років (на дату подачі заяви до Державного Центру Зайнятості);

4. Ніколи раніше не працював в Ізраїлі;

5. Не має родичів першої лінії (батько/мати, дружина/чоловік, діти), які проживають чи працюють в Ізраїлі, крім рідних братів та сестер;

6. Не має судимості;

7. Має бути фізично та психологічно придатним до інтенсивної фізичної праці в будівельній галузі у відповідних кліматичних умовах, включаючи роботу на висоті та переміщення важких предметів.

Усі деталі щодо офіційного працевлаштування в державі Ізраїль Ви можете дізнатись на сторінці Facebook «Офіційна робота Ізраїль» та за телефонами:
 097 2025588
 099 2025588
 093 2025588

За більш детальною інформацією звертатись до Красноградської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м.Красноград, вул.Соборна, буд.81А або за тел. 7-17-44».