У Наталинському ліцеї відбувся профорієнтаційний захід для майбутніх випускників

Дата: 19.02.2021 13:47

19 лютого в Наталинському ліцеї відбувся профорієнтаційний захід для майбутніх випускників, проведений Красноградським аграрно-технічним коледжем імені Ф. Я. Тимошенка. Учням були презентовані спеціальності, за якими проводиться набір та озвучено переваги навчання у закладі. Зустріч, до якої старшокласники виявили неабиякий інтерес, була цікавою та насиченою. Майбутніми випускниками порушувалися питання щодо особливостей вступу в коледж, навчання, зокрема й за державні кошти, можливостей всебічного розвитку, проживання у гуртожитку, здобуття додаткових професій і навичок, щодо кар’єрних перспектив. На всі запитання учні отримали вичерпні відповіді.
На завершення заходу кожен учасник отримав буклети та листівки профорієнтаційного характеру.