23 лютого відбудеться виїзний захід Красноградської районної філії Харківського обласного центру зайнятості

Шановні мешканці Наталинської територіальної громади!
23 лютого 2021 року з 9.00 до 12.00 год. в приміщенні Наталинської сільської ради за адресою: с.Наталине, вул. І.Сенченка, 89 відбудеться виїзний захід Красноградської районної філії Харківського обласного центру зайнятості.

Програма заходу:

9.00-10.00 год. -  Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості.

Основна мета заходу – ознайомлення громадян  із державними гарантіями у сфері зайнятості, станом сучасного ринку праці, комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, правами та обов’язками безробітних.

Під час семінару шукачі роботи отримають  інформацію щодо:

•  основних послуг державної служби зайнятості та сучасними підходами   їх надання;
  • електронних сервісів державної служби зайнятості;
  • переваг легальної зайнятості;
  •  питань запобігання дискримінації та гендерної нерівності при працевлаштуванні;
  • загрози нелегальної трудової міграції;
  • професійне навчання за сприяння служби зайнятості;
  • актуальної інформації  про стан регіонального ринку праці та вакансій по району.

10.00 -12.00 год. -  Особисті консультації фахівця філії  з питань працевлаштування чи перебування на обліку як безробітного.

Служба зайнятості надає послуги зайнятому та незайнятому населенню.