Списання боргу з ЄСВ

Головне управління ДПС у Харківській області інформує, що відповідно до Закону України від 04.12 2020 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби соVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», який набрав чинності 10 грудня 2020 року, можливістю списання суми недоїмки, за період з 1 січня 2017 року до 1 грудня 2020 року, а також штрафів та пені, нарахованих на ці суми недоїмки включно до дати подання заяви про списання недоїмки, можуть скористатись особи у разі якщо ними не було отримано дохід (прибуток) від їх діяльності, що підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб, та за умови подання до 1 березня 2021 року:
- особами, які станом на дату подання заяви про списання недоїмки є платниками, або у період з 1 січня 2017 року до дати подання заяви вважались фізичними особами підприємцями, (крім тих які обрали спрощену систему оподаткування), державному реєстратору за місцем знаходження реєстраційної справи фізичної особи – підприємця заяви про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності та до податкового органу;
- особами, які провадять незалежну професійну діяльність до податкового органу за основним місцем обліку заяви про зняття з обліку як платника єдиного внеску;
- звітності відповідно до вимог ч. 2 ст. 6 Закону від 08.07.2010 № 2464 за період з 1 січня 2017 року до 1 грудня 2020 року.
Такі документи подаються платником (особою) виключно у випадку, якщо вони не були подані раніше.
У разі виникнення питань просимо ТЕРМІНОВО звернутись до Центру обслуговування платників Красноградської ДПІ за адресою: Харківська обл., м. Красноград, вул. Короленка, 85. (тел. 057447-11-03).