День народження святкує голова Харківської обласної ради Артур ТОВМАСЯН

Дата: 01.03.2021 11:00

1 березня День народження святкує голова Харківської обласної ради Артур ТОВМАСЯН.
Шановний Артуре Едмаровичу, Наталинська сільська рада щиро вітає Вас з Днем народження!
Ваш високий професіоналізм і почуття відповідальності викликає повагу і добру вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати і спілкуватися з Вами. На Ваших плечах лежить відповідальність за відстоювання інтересів людей, за що Ви заслужено користуєтеся повагою. Нехай накопичені Вами життєвий досвід і мудрість допомагають досягати нових висот! Цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень!
Бажаємо Вам здоров'я, бадьорості духу, добра, щастя, впевненості у завтрашньому дні і прекрасного настрою! Нехай Ваша професійна компетентність і активна життєва позиція служать і далі на благо людей!