День народження святкує депутат Наталинської сільської ради VIIІ скликання, вчитель Красноградської школи мистецтв, художній керівник Наталинського сільського будинку культури Тетяна АГЕЄНКОВА

Дата: 16.03.2021 06:00

Сьогодні День народження святкує депутат Наталинської сільської ради VIIІ скликання, вчитель Красноградської школи мистецтв, художній керівник Наталинського сільського будинку культури Тетяна АГЕЄНКОВА.
Тетяно Казимирівно, бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів, добробуту, добра, радості, щастя, гарного настрою, посмішок долі та яскравих життєвих вражень! Нехай тепло та затишок завжди панують у Вашому домі, хай сонячне сяйво зігріває у будь-яку погоду, а бажання завжди здійснюються!