Масляну відсвяткували мешканці села Попівка

Дата: 14.03.2021 13:46

Сьогодні святкування Масниці, яка розпочинає плеяду весняного циклу традиційних свят, продовжили мешканці Попівки. А як відомо, Масниця – час ігор і розваг.
До колоритного дійства долучилася Наталинський сільський голова Олена ТРЕТЯК, яка привітала жителів села зі святом та побажала усім сімейного затишку, здоров’я, кохання та миру.
До уваги гостей свята були представлена концертно-ігрова розважальна програма, театралізовані художні номери, підготовлені місцевими вокальними колективами та аматорами, безпрограшна лотерея, яскраві фотозони. Було організовано конкурс млинців, переможці якого нагороджені подарунками. Без гостинців не залишився ніхто! Активно йшла торгівля сільськогосподарською продукцією, різноманітними товарами, смаколиками та млинцями, виробами місцевих майстрів декоративно-прикладного мистецтва.
Тож Масляничні звичаї своїх предків ми успадкували. Тепер залишилося їх зберегти і передати своїм дітям.
Масниця завершується «прощальною» неділею, коли українці прощаються з масляним, смачним і веселим тижнем і, що найголовніше, просять у близьких, друзів, знайомих вибачення за всі образи. Тож не забудьмо і ми зробити це!