Відбувся розіграш Зимового Кубка Наталинської сільської ради з міні-футболу

Дата: 21.03.2021 19:22

21 березня на спортивному майданчику зі штучним покриттям села Наталине відбувся розіграш Зимового Кубка Наталинської сільської ради з міні-футболу, в якому взяли участь 10 команд: ФК «Алмаз» с. Наталине, ФК «Фаворит» с. Наталине, ФК «Олімпік» с. Наталине, ФК «Пящанський стиль» с. Піщанка, ФК «Ветеран» м. Красноград, ФК «Авангард» с. Зоряне, ФК «Апельсин» м. Карлівка, ФК «Олімпік» смт. Зачепилівка, ФК «Гол» с. Голобородьківське, ФК «Кегичівка» смт. Кегичівка.
Перед стартом змагань до футболістів звернулася очільниця Наталинської територіальної громади Олена ТРЕТЯК, яка побажала командам спортивної витримки та перемоги. Як і очікувалося, гра вийшла цікавою та напруженою.
І місце посіла ФК «Пящанський стиль» с. Піщанка, ІІ місце - ФК Олімпік с. Наталине, ІІІ місце - ФК Авангард с. Зоряне.
Кращим гравцем визнано Ярослава Гусака, гравця ФК «Олімпік» с. Наталине. Усі команди-учасниці отримали Грамоти Наталинської сільської ради за участь у розіграші Зимового Кубка та жагу до перемоги.
Вітаємо ФК «Олімпік» с. Наталине з досягненням гідних результатів у змаганнях та бажаємо майбутніх перемог!