Вітаємо з Днем народження спеціаліста І категорії відділу капітального будівництва, житлово-комунального господарства, комунального майна та соціально-економічного розвитку Наталинської сільської ради Олену КОБЗЄВУ

Дата: 05.04.2021 06:05

Наталинська сільська рада вітає з Днем народження спеціаліста І категорії відділу капітального будівництва, житлово-комунального господарства, комунального майна та соціально-економічного розвитку Олену КОБЗЄВУ.
Шановна Олено Олександрівно! Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди свята! Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани від людей, любові від рідних та близьких, добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії, нових звершень на професійній ниві!