Вітання з Днем народження спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Наталинської сільської ради Тетяни НАГІРНОЇ

Дата: 19.04.2021 06:00

Вітаємо з Днем народження спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Наталинської сільської ради Тетяну НАГІРНУ.
Шановна Тетяно Григорівно! Сердечно вітаємо Вас з нагоди свята! Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, миру та затишку в сім’ї! Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують яскравий успіх і перемога, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, відкриття і звершення!