День народження святкує член виконавчого комітету Наталинської сільської ради, менеджер технологічного транспорту і спеціальної техніки Хрестищенського відділення бурових робіт Вячеслав СУМІН

Дата: 21.04.2021 06:00

Вітаємо з Днем народження члена виконавчого комітету Наталинської сільської ради, менеджера технологічного транспорту і спеціальної техніки Хрестищенського відділення бурових робіт Вячеслава СУМІНА.
Шановний Вячеславе Геннадійовичу! Нехай небо над Вашою головою завжди буде безхмарним, а мрії збуваються кожної миті і окриляють! Хай Вас завжди супроводжує по життю тільки щира любов і оточують тільки доброзичливі люди! Будьте завжди на позитиві, посміхайтеся як можна частіше, радійте дрібницям! Нехай життя грає яскравими фарбами, випромінюючи тільки добро, любов і радість!