День народження святкує член виконавчого комітету Наталинської сільської ради, начальник цеху капітального будівництва, облаштування свердловин і газопромислів УБМР "Укргазспецбудмонтаж" Андрій МУСАТОВ

Дата: 28.04.2021 06:00

Вітаємо з Днем народження члена виконавчого комітету Наталинської сільської ради, начальника цеху капітального будівництва, облаштування свердловин і газопромислів УБМР "Укргазспецбудмонтаж" Андрія МУСАТОВА.
Шановний Андрію Борисовичу, прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя та добробуту! Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!