Вітання з Днем народження спеціаліста І категорії загального відділу Наталинської сільської ради Аліни РИПОЛОВСЬКОЇ

Дата: 30.04.2021 06:00

Вітаємо з Днем народження спеціаліста І категорії загального відділу Наталинської сільської ради Аліну РИПОЛОВСЬКУ.
Шановна Аліно Олександрівно! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої активності, благополуччя,  достатку та подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах і сподіваннях! Хай кожен новий день життя приносить лише радість, в родині панує гармонія і взаєморозуміння, а вірні друзі завжди будуть з Вами! Нехай Ваш життєвий і професійний шлях буде наповнений новими злетами та досягненнями!