До уваги мешканців Наталинської громади!

Дата: 30.03.2021 08:40

До уваги мешканців Наталинської громади!
Вкотре звертаємось до Вас з проханням не спалювати суху траву та її залишки, стерню, листя та інші побутові відходи під час господарювання на своїх присадибних ділянках.
Неконтольоване горіння може викликати перекидання вогню на житлові будинки, лісові насадження очерет та чагарники. Наслідками такого необережного поводження з вогнем наразі є пожежі в екосистемах (на відкритих територіях). Горить суха трава, очерет, чагарники на площах в десятки гектарів. На даний час ситуація з пожежами на відкритих територіях критична.
Обирайте безпечні способи господарювання на своїх присадибних ділянках. Якщо Ви все таки розпалили багаття, не залишайте його без нагляду!
Якщо Ви стали свідком горіння сухої трави, чагарників, очерету, лісових насаджень або сміттєзвалищ, негайно телефонуйте за номером «101».
Дотримуйтесь правил пожежної безпеки! Не наражайте на небезпеку себе та оточуючих!