Наталинська сільська та Красноградська міська ради стали переможцями у конкурсі міні-проєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Харківської обласної ради

Дата: 01.04.2021 08:54

31 березня в Харківській обласній раді оголосили переможців конкурсу місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє». У 2021 році всього на участь у конкурсі зареєструвалися 66 проєктів. Оргкомітет відібрав 31 переможця, серед яких Наталинська сільська та Красноградська міська ради.
Це перші спільні проекти. Завдяки їм буде проведено благоустрій прилеглої території Красноградської ЦРЛ та придбано автомобілі та медичне обладнання амбулаторій та ФАПів.