Велорух єднає громаду: у Наталинській територіальній громаді організували велопробіг з нагоди Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру

Дата: 06.04.2021 13:54

6 квітня у світі відзначається Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру (International Day of Sport for Development and Peace). Це порівняно нове свято в календарі міжнародних та всесвітніх дат, що було започатковано у 2013 році Організацією Об’єднаних Націй разом з Міжнародним Олімпійським Комітетом.
Сьогодні Наталинська громада з дотриманням карантинних норм та обмежень долучилася до акції з нагоди свята: було організовано велопробіг, учасниками якого стали найзавзятіші учні Добренського ліцею. Школярі отримали задоволення від велопрогулянки, спілкування та відпочинку на свіжому повітрі і просто колосальний життєвий заряд адреналіну! Було спортивно та драйвово!
Чому саме формат велопробігу? Бо наразі велосипед є найбезпечнішим видом транспорту в умовах пандемії!
Дякуємо учасникам за активність, популяризацію велоспорту у громаді та чекаємо на нових стартах у  майбутньому!
Будьмо здорові та спортивні!