Педагогічні працівники Наталинської громади провели чергові онлайн-засідання

Дата: 09.04.2021 13:00

На території Наталинської сільської ради працюють 19 територіальних методичних об’єднань вчителів-предметників. Протягом березня та квітня 2021 року проводилися чергові засідання в онлайн-режимі. Педагогічні працівники долучилися до роботи з використанням дистанційних технологій.
Зміст діяльності територіальних методичних об’єднань спрямований на розв’язання таких завдань: вивчення і впровадження продуктивного педагогічного досвіду, інноваційних методів і засобів навчання, сприяння професійному зростанню, підвищенню предметно-методичної компетентності та робота над вдосконаленням медіаграмотності.
Педагогічні працівники обмінювалися досвідом про дистанційне та змішане навчання, розробляли рекомендації щодо використання цифрових технологій в роботі та важливих аспектів організації діяльності навчання в дистанційному форматі. Робота засідань сприяла формуванню професійної компетенції педагогів.