Роботи з благоустрою тривають: паркова зона та територія вулиці Молодіжної села Наталине поповнилися новими деревами

Дата: 12.04.2021 14:22

З приходом весни на території Наталинської сільської ради майже не припиняються роботи з благоустрою. Сьогоднішній день також не став вийнятком: робота кипіла по вулиці Молодіжній та в парковій зоні села Наталине, де було проведено роботи з озеленення. Робітниками з благоустрою було висаджено саджанці берез, горобини та лип, які вже зовсім незабаром прикрашатимуть територію сільської ради.
Пам’ятаймо, що дерева – це легені нашої планети. А озеленення є надзвичайно важливим заходом на шляху до створення більш екологічних та комфортних умов проживання.