У закладах освіти Наталинської сільської ради проведено лабораторні дослідження

У закладах освіти Наталинської сільської ради було проведено лабораторні дослідження води питної, параметрів мікроклімату, освітленості (природної та штучної), повітря приміщень, піску, радону.
Дослідження проводилися комунальним підприємством «Санепідсервіс» (м. Харків) згідно Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого Наказом МОЗУ від 24.03.2016 р. № 234, та Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого Наказом МОЗУ від 25.09.2020 р. № 220.