На базі Наталинського ліцею пройшло засідання ТМО вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради

Дата: 19.05.2021 15:42

19 травня на базі Наталинського ліцею пройшло засідання територіального методичного об’єднання вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради.
На засіданні було розглянуто наступні питання: «Контрольне та семестрове оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів з фізичної культури», «Обираємо здоровий спосіб життя на канікулярний період», «Інтерактивне навчання на уроках фізичної культури».
Вчителі також ознайомилися з нормативно-правовими документами та розглянули рекомендації щодо участі в проєктах та конкурсах.