На базі Наталинського ліцею пройшло засідання ТМО вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради

19 травня на базі Наталинського ліцею пройшло засідання територіального методичного об’єднання вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради.
На засіданні було розглянуто наступні питання: «Контрольне та семестрове оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів з фізичної культури», «Обираємо здоровий спосіб життя на канікулярний період», «Інтерактивне навчання на уроках фізичної культури».
Вчителі також ознайомилися з нормативно-правовими документами та розглянули рекомендації щодо участі в проєктах та конкурсах.