Звернення Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з нагоди Дня Конституції України

Шановні земляки!
Щиро вітаю вас із визначним державним святом - Днем Конституції України!
Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.
Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради процвітання нашої незалежної Батьківщини!
Зі святом!
З повагою – Наталинський сільський голова,
віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК