Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з нагоди Дня працівників водного господарства України

Дата: 06.06.2021 06:00

Шановні працівники водного господарства!
Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем працівників водного господарства України!
Своєю наполегливою працею ви на високому професійному рівні реалізуєте державну політику у сфері охорони та раціонального використання і відтворення водних ресурсів, розвитку меліорації земель, захисту населених пунктів від шкідливої дії вод і ліквідації її наслідків.
Прийміть слова шани та подяки за сумлінну працю! Міцного здоров'я вам, щастя, добробуту, нових успіхів і надбань у почесній та відповідальній справі!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області
Олена ТРЕТЯК