Робочий візит до ТОВ «АФ «Пісчанська»

Дата: 28.05.2021 10:50

27 травня в ході робочого візиту очільниці Наталинської територіальної громади, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК, керівництва райдержадміністрації, районної ради та територіальних громад району гостинно відчинила свої двері для гостей ТОВ «АФ «Пісчанська» на чолі з головою правління Михайлом ЮРКОВИМ та його заступником Валерієм КИЦЮКОМ.
Наразі у підприємстві фінішує третій етап будівництва молочнотоварного комплексу, роботи в одному із корпусів майже завершено. Вже незабаром його заплановано до вводу в експлуатацію, про що інформував директор Департаменту Костянтин ДЖУМАН, який провів екскурсію доглянутими територіями підприємства та розповів про роботу молочного комплексу з виробництва молока екстра класу. Також слід зазначити, що третя черга будівництва розрахована на перебування 1920 голів корів. В одному корпусі можуть одночасно знаходитися 450 тварин, а всі приміщення обладнані відповідно до сучасних вимог.
На сьогодні поголів’я ТОВ «АФ «Пісчанська» налічує 3100 тварин, з них 1368 – фуражні корови, а 1170 – дійна череда. Середня продуктивність корів – 35 л молока. У процесі виробництва фактично відсутній людський фактор. Процес доїння відбувається на молочній каруселі, на якій одночасно перебувають 60 тварин. Від корови молоко трубопроводом відразу потрапляє до автоцистерни, якою транспортується замовнику. Процес охолодження відбувається у потоці. Крім того, продукція агрофірми використовується також для виробництва дитячого харчування. Господарство входить у топ-5 найпотужніших підприємств України по надоям. Постійним партнером ТОВ «АФ «Пісчанська» є компанія «Danone», дитячі простокваші якої виготовлені з молока, виробленого на Красноградщині.
Наталинська сільська рада пишається тим, що саме на її території розташовано таке потужне та успішне сільськогосподарське підприємство!
Так тримати!