Красноградське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області інформує

Контроль за дотриманням карантинних заходів на території Наталинської сільської ради.
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів з метою запобігання на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», фахівцями Красноградського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області за 5 місяців 2021 року  здійснено 68 моніторінгових перевірки суб’єктів господарювання, порушення виявлені на 21 (30,9%) об’єктах. Перевірки проводяться  сумісно з органами Національної поліції.
З метою усунення виявлених порушень керівникам та відповідальним особам надано 21 припис (пропозицій), на відповідальних осіб складено 13 протоколів про порушення санітарних норм і правил.

Перевірено 30 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), порушення виявлені на 17 об’єктах; 19 об’єктів непродовольчої торгівлі, порушення виявлені на 1 об’єкті; закладів громадського харчування – 2, порушень не виявлено; дошкільних закладів -5, порушення виявлені на 2 об’єктах; закладів загальної середньої та вищої освіти – 3, порушень не виявлено, перукарень та салонів краси – 4, порушення виявлені на 1 об’єкті; інших об’єктів (аптеки, ТРЦ, розважальні заклади тощо) – 5, порушень не виявлено.
Звертаємо Вашу увагу!!!
Керівників закладів та суб’єктів господарювання просимо неухильно дотримуватись обмежень, що визначені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.1236 «Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів з метою запобігання на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».