День молоді відсвяткували у Мартинівському старостинському окрузі

Дата: 27.06.2021 16:31

Молодість – найкраща пора в житті кожної людини. Це пора мрійливої неповторності, пора окриленого щастя, пора далекозорих прагнень і звершень. Здається немає нічого неможливого, коли ти молодий. Тому недарма й існує таке чудове свято як День молоді.
Сьогодні Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК та перший заступник Салех НАГІЄВ візитували до Матинівського старостинського округу, аби привітати молодь з їхнім святом.
На гостей розважальної програми до Дня молоді чекало багато гарної музики, гумору, цікавих конкурсів та запальних танців, а місцева малеча із задоволенням стрибала на батутах. Присутні на святковому заході отримали чимало задоволення та найпозитивніших емоцій, які, ми впевнені, запам’ятаються надовго.