Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з Днем архітектури України

Дата: 01.07.2021 06:00

Шановні працівники архітектури!
Вітаю вас з професійним святом – Днем архітектури України!
Архітектура має велику мистецьку силу, а її вплив ми відчуваємо на собі скрізь і завжди. Саме від працівників галузі залежить сучасний вигляд  нашого рідного краю.
Саме ви розробляєте документацію, визначаєте територію, розміщуєте будівництво житлово-цивільних, виробничих та інших об'єктів, зберігаючи при цьому пам'ятки архітектури та історії у такий спосіб, аби наша країна мала своє неповторне обличчя.
Маю впевненість, що ваш високий професіоналізм, самовідданість і творча праця сприятиме створенню нових архітектурних шедеврів!
Зичу вам щастя, міцного здоров’я та невичерпної енергії у творчих справах!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК