Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з Днем бухгалтера України

Дата: 16.07.2021 06:05

Шановні бухгалтери!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!
День бухгалтера підкреслює надзвичайно важливу роль вашої професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі таку галузь національної економіки, де б не використовувалась ваша праця, досвід та професійні знання.
Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту та злагоди, оптимізму й упевненості у своїх силах!
Нехай мудрими будуть ваші дії, праця приносить лише задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК