Правоохоронців привітали з професійним святом

Дата: 05.07.2021 14:36

Цьогоріч професійне свято правоохоронців - День Національної поліції України - припало на вихідні, тому саме сьогодні, 5 липня, у приміщенні Красноградського районного відділу поліції відбулися урочистості з цієї нагоди.
Із професійним святом особовий склад райвідділу привітала очільниця Наталинської територіальної громади, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК, яка наголосила, що саме поліцейським належить провідна роль у зміцненні законності й правопорядку, захисті прав та свобод людини, і суспільство розраховує на принциповість, чесність та сумління працівників поліції. У своїй промові Олена Василівна подякувала кожному, хто носить поліцейський жетон, хто щодня, заступаючи на службу, готовий пожертвувати власним здоров’ям і навіть життям, щоб зупинити руку злочинця, та побажала правоохоронцям міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, успіхів у нелегкій службі.