У Петро-Павлівському храмі села Петрівка вшанували пам'ять святих первоверховних апостолів Петра і Павла

Дата: 12.07.2021 13:47

12 липня увесь християнський світ вшановує пам'ять святих первоверховних апостолів Петра і Павла. Дата вважається однією з найбільш значущих у православному календарі. Торжество також називається «‎Петрів день»‎, «‎Петрівка»‎. Петро і Павло - перші апостоли в християнстві. Вважаються покровителями рибалок, пастухів і підприємців.
З нагоди престольного свята до Петро-Павлівського храму с. Петрівка завітала Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК, яка привітала настоятеля та прихожан храму з величним днем, побажавши Божої опіки та заступництва, зміцнення віри і бадьорості духу.
Нехай же свято Петра і Павла ввійде в кожний дім миром, щастям і радістю!