Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з нагоди 1033-ї річниці Хрещення Київської Русі

Дата: 28.07.2021 06:00

Шановні мешканці громади!
У день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира прийміть найщиріші вітання з нагоди 1033-ї річниці Хрещення Київської Русі!
Утвердження християнства стало справжнім стрижнем формування духовності, виховання десятків поколінь, що гідно несли традиції народу, серед яких повага та любов до ближнього і до Бога. Саме віра завжди була тією життєдайною силою, яка надавала сил рухатися далі на шляху процвітання рідної землі.
У цей урочистий та радісний день бажаю усім духовної наснаги, благодаті, миру та злагоди! Здоров’я і щастя Вам та вашим рідним, миру і злагоди у Ваших родинах!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК