60-річний ювілей святкує президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», радник Голови Верховної Ради України Сергій ЧЕРНОВ

Шановний Сергію Івановичу!
Наталинська сільська рада щиро вітає Вас з 60-річним ювілеєм!
Ваш високий професіоналізм і почуття відповідальності викликають повагу і вдячність у всіх, кому пощастило співпрацювати та спілкуватися з Вами. На Ваших плечах лежить велика робота і відповідальність за відстоювання інтересів людей, з чим Ви успішно справляєтеся і заслужено користуєтеся повагою.
Хай накопичені Вами життєвий досвід і мудрість допомагають досягати нових висот!
Бажаємо Вам здоров'я, бадьорості духу, добра, щастя, впевненості у завтрашньому дні і прекрасного настрою! Нехай Ваша професійна компетентність та активна життєва позиція служать і далі на благо людей!
Многая літа!