60-річний ювілей святкує президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», радник Голови Верховної Ради України Сергій ЧЕРНОВ

Дата: 22.08.2021 06:00

Шановний Сергію Івановичу!
Наталинська сільська рада щиро вітає Вас з 60-річним ювілеєм!
Ваш високий професіоналізм і почуття відповідальності викликають повагу і вдячність у всіх, кому пощастило співпрацювати та спілкуватися з Вами. На Ваших плечах лежить велика робота і відповідальність за відстоювання інтересів людей, з чим Ви успішно справляєтеся і заслужено користуєтеся повагою.
Хай накопичені Вами життєвий досвід і мудрість допомагають досягати нових висот!
Бажаємо Вам здоров'я, бадьорості духу, добра, щастя, впевненості у завтрашньому дні і прекрасного настрою! Нехай Ваша професійна компетентність та активна життєва позиція служать і далі на благо людей!
Многая літа!