Вакцинація – це дієвий спосіб захистити себе від COVID – 19!

Дата: 09.08.2021 16:40

Шановні мешканці громади, пам’ятайте, що вакцинація – це дієвий спосіб захистити себе від COVID – 19!
Зараз триває останній - 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюються усіх охочі віком від 18 років.
Щеплення здійснюють вакцинами Pfizer та Moderna. Кожна з цих вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя. Інтервал між щепленнями Pfіzer становить 21-28 днів, Moderna - 28 днів.
В м.Красноград діє ЦЕНТР МАСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ від коронавірусу. Він розташовується на першому поверсі поліклінічного відділення Красноградської центральної районної лікарні по вул. Соборна,40.
Центр вакцинації працює щодня з 8 до 15 години дня у будні та вихідні. Щепитися можуть всі охочі віком від 18 років і старше.
Попередній запис до ЦЕНТРУ МАСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ здійснюється за телефонами: (05744) 7-26-28 та (05744) 7-30-23.
Ситуацію, що виникла через COVID-19, неможливо подолати наодинці. Тільки об'єднавши зусилля, ми зможемо перемогти вірус та зменшити його наслідки.