Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з Днем знань

Дата: 01.09.2021 06:00

Дорогі учні, шановні освітяни та батьки!
Прийміть найтепліші привітання з Днем знань і початком нового навчального року!
Перше вересня - це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це завжди особливий і хвилюючий момент для всіх: і для першокласників, які вперше переступають поріг школи, і для випускників, для яких цей навчальний рік стане останнім, і для батьків, які хвилюються не менш ніж учні, і для вчителів, які щоденно віддають свої знання, навчають та виховують.

У цей святковий день хочеться побажати педагогам і батькам професійних успіхів, мудрості і терпіння!
А всім учням – наполегливості, відмінних оцінок, творчості та насиченого життя у новому навчальному році!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК