Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з Днем нотаріату України

Дата: 02.09.2021 06:00

Шановні нотаріуси та працівники нотаріату!
Від щирого серця вітаю нотаріальну спільноту з нагоди професійного свята – Дня нотаріату!
Інститут нотаріату, як невід’ємна складова національної правової системи, покликаний захищати права людини, надавати незалежну і неупереджену правову допомогу на засадах рівності, законності та справедливості.
Подальших успіхів у цій благородній справі, нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні довірою і повагою людей!
Бажаю здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків в ім’я розвитку й процвітання нашої держави!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК