Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з Днем рятівника

Дата: 17.09.2021 06:00

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони!
Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем рятівника!
Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску сильних духом людей, які з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя громадян від вогню та стихії.
Ви цілодобово підтримуєте готовність до боротьби з незваним лихом, завжди оперативно допомагаєте тим, хто потребує невідкладної допомоги.
«Запобігти! Врятувати! Допомогти!» – девіз служби, який засвідчує гуманність та жертовність професії рятівника. Нехай ваша відданість справі, готовність захищати ніколи не вичерпуються, а надихають на нові досягнення у благородній справі! Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя та благополуччя! Нехай мир та злагода панують у ваших оселях, а негаразди обходять стороною!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК